picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Gdzie wykonam szkolenie odnośnie materiałów niebezpiecznych ?

Gdzie wykonam szkolenie odnośnie materiałów niebezpiecznych ?

Hej, chciałbym zostać doradcą ADR i poszukuję firmy, która zrobi mi fachowe przeszkolenie w tym temacie. Jeśli zdaliście egzamin za pierwszym razem to polećcie mi swoją szkołę! :)


Zdawalność jest dla mnie najważniejsza.

Dleech

Posty: 29

 
Witam w ten chłodny dzień :P Też muszę sobie ogarnąć ten papier z kompetencji zawodowych. Bez certyfikatu nic nie podziałam w branży, zaś plany mam dość dalekosiężne...U mnie w Limanowej mamy taki punkt szkoleń, w którym wszyscy moi znajomi sobie różne kursy porobili. Sporo osób tam chodzi, o czymś to świadczy. Tam gdzie są ludzie, tam jest przeważnie dobra jakość.

Klaudi

Posty: 18

 
Mam na oku jedną firmę, jaka robi szkolenia dla kierowców zawodowych. Planuję wykonać u nich kurs kwalifikacji wstępnej. Dają w pakiecie wszystkie materiały szkoleniowe i generalnie sporo osób u nich zdaje bez większego stresu. Na stronce abc-szkolenia.com można sobie zerknąć na szczegóły. Jak dla mnie wygląda to wszystko na całkiem fajnie zorganizowane.

Anjinsaan

Posty: 18

 
Co do wysokiej zdawalności to nie wiem, jak to u nich wygląda, lecz ogólnie ludzie sobie chwalą sam poziom kursów, jakie przygotowuje marka http://abc-szkolenia.com/. Dwóch moich znajomych robiło u nich papiery kwalifikacji wstępnej na kierowców i mówili, że wszystko spoko. Zarówno, moim zdaniem warto sobie obczaić co i jak.

Ron

Posty: 21

 
Osobiście to nie mam olbrzymiego doświadczenia jeśli chodzi o firmy szkoleniowe. Ostatni raz robiłem jakiś kurs z osiem lat temu i były to wózki widłowe. Pewnie troszkę się pozmieniało od tego czasu. Generalnie trzeba dobrze obadać co jest w pakiecie kursu. Czy są materiały, czy robią potrzebne badania, żeby się potem nie okazało, iż trzeba różne dodatkowe kwestie samemu sobie ogarnąć.

apepsi1983

Posty: 22

 
Jak ja byłem na kursie na certyfikat kompetencji zawodowych to ośrodek spisał się na medal. Bardzo dobra obsługa, szybkie załatwienie całych tych papierków, zgłoszeń, wniosków itd. W ogóle pomogli mi w rozpoczęciu działalności gospodarczej, mnóstwo się dowiedziałem na ten temat od takiej praktycznej strony.

icee

Posty: 22