picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Kurs PROFIBUS Siemens S7-300 Step7, polecicie ?

Kurs PROFIBUS Siemens S7-300 Step7, polecicie ?

Potrzebuję więcej praktycznych ćwiczeń w temacie programowanie SIMATIC S7-1200 – koniecznie poziom zaawansowany. Jaki kurs polecacie?

cerybertion

Posty: 6

 
Sporo dobrych opinii ma szkolenie stacjonarne w Warszawie. Podobno zapewniają mnóstwo praktycznych ćwiczeń, a jak wiadomo, w tej dziedzinie tylko dzięki pracy na sprzęcie da się nauczyć programowania sterowników.

QQrydza

Posty: 7

 
A mają jakieś filie w innych miastach? Jestem z Poznania. Mam cel dokształcać się w dziedzinie PLC, niemniej jednak jeżeli miałbym już skorzystać z jakiego kursu, to muszę mieć pewność, iż zapewniają mnóstwo praktyki. Poczytać o komunikacji step7 mogę sobie w książkach czy na blogach. Interesuje mnie praktyka na sprzęcie.

pogoń44

Posty: 8

 
Będę pracował na siemens simatic s7 1500. Muszę przypomnieć sobie całą znaczącą wiedzę. Byłbym niezwykle wdzięczny za pomoc w znalezieniu ciekawego zaawansowanego kursu, który będzie opierał się niezwyklej na praktycznej części, albowiem teorie można odszukać wszędzie. Powstało mnóstwo fajnych blogów no i można nabyć dobre książki.

Lomartek67

Posty: 18

 
Już zdałem sobie sprawę, że bez poprawnego sprzętu trudno mi będzie nauczyć się programowania PLC. Wiedza to nie wszystko. Myślałem nad jakimś szkoleniem w Katowicach. Widziałem dobrą ofertę z komunikacji – Step7. W sumie ta najniezwyklej mnie zainteresowała.

Jarciok23

Posty: 5

 
Według mnie poziom podstawowy nie jest wystarczający, żeby mówić o szukaniu pracy w zawodzie automatyka. Teraz zazwyczaj ludzie kończą programowanie SIMATIC S7-1500 – poziom zaawansowany.

Shasio

Posty: 22

 
Pieniądze wydane na ten kurs stacjonarny uważam za rzeczywiście dobrą inwestycję http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/podstawowy-programowanie-lad-siemens-simatic-s7-1500/. Wreszcie mamy w Katowicach dobrych nauczycieli :D Polecam.

Bienkus

Posty: 6

 
Mnie najbardziej interesuje wizualizacja hmi. Ostatnio wpadła mi ciekawa książka w ręce, natomiast naturalnie bez praktyki nic się nie da zrobić. Kończyliście w tej dziedzinie jakieś kursy.

andrew66

Posty: 17

 
Owszem i to nie tylko jedno szkolenie. Postawiłem na swoją przyszłość zawodową :) W sumie od dziecka miałem zmysł konstruktorski, więc trzeba było z nim coś pożytecznego zrobić. Na początek proponuję technikę napędową step7 kurs Warszawie.

Dosti

Posty: 6

 
Proponowałbym jeszcze komunikację – Step7. Myślałem, że w tym temacie nie ma rzeczy, o których nie wiem :) Myliłem się :D Nie ma to jak pracować na najnowszym sprzęcie. Dzięki szkoleniu z techniki napędowej – Step7 wreszcie mogę powiedzieć, że moja wiedza została zaktualizowana ;) Pozdrawiam i polecam wszystkim kursy w Katowicach.

esdoen1

Posty: 11