picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

gdzie można zapisać się na szkolenie CCNA?

gdzie można zapisać się na szkolenie CCNA?

Panie i panowie, kto sobie wyrabiał papiery Cisco CCNA? Od dawna interesują mnie kwestie sieciowe, także chętnie bym podłapał ten certyfikat. Gdzie się zapisać na kurs, żeby nie przepłacić, ale się faktycznie nauczyć?

Acclaim

Posty: 12

 
Mam znajomego, który zaliczył kurs w Akademii Cisco właśnie CCNA i wcale nie był zachwycony. Jak za tę cenę to się spodziewał lepszego zaplecza sprzętowego, a oni tam mieli duże grupy, a mało urządzeń do dyspozycji.

Rysiek_99

Posty: 14

 
U mnie na uczelni będzie robiony za niedługo kurs Cisco i tak właśnie się zastanawiam czy się zapisywać na to, ale chyba jednak się zdecyduję.

szymon2626

Posty: 18

 
Z tego co ja słyszałem to wcale nie jest aż tak super na tych szkoleniach oficjalnych Cisco. Płacisz jak za zboże, a później na ćwiczeniach jest bitwa o sprzęt, bo trzeba się dzielić z innymi kursantami, a grupy małe nie są.

Snaco

Posty: 20

 
No tak, można płacić grube pieniądze w Akademii Cisco, albo skorzystać z tych nieautoryzowanych ośrodków. Ja wybrałem tę drugą opcję, w akademii sieci Lanpulse – www.lanpulse.pl. Nie dość, że taniej, bo wyszło 1280 złotych za 64 godziny zegarowe (nie lekcyjne!), to na dobrej jakości sprzęcie.

szulmar

Posty: 24

 
Niby czasami faktycznie lepiej jest więcej zapłacić, ale w przypadku szkoleń CCNA to ja jestem zdania, że lepiej poszukać tych tańszych ofert. Programowo nie ma w ogóle różnic, a jednak trochę pieniędzy w portfelu zostaje.

Janecekk

Posty: 23

 
Trochę tych firm, które nie mają autoryzacji Cisco powstaje, na pewno jest parę dobrych, które rzeczywiście dobrze ogarniają program i potrafią przygotować...ale które to? Trudno powiedzieć:)

Dezmok56

Posty: 14

 
No ja jestem z tych co poszli na kurs Cisco za cztery tysiące :P No cóż, powiem, że faktycznie źle nas nie przygotowali, ale moim zdaniem można to było zrobić taniej, nie wiem na co idą aż takie pieniądze?!

roudee

Posty: 23