picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Czy wyposażenie małej, domowej siłowni to wymagająca, droga sprawa? Jak myślicie?

Miki789

Posty: 3

 
Drążek, gumy treningowe, kamizelka z obciążeniem i masz praktycznie warunki, jak na siłowni, a nie tracisz miejsca.

Wygodniś22

Posty: 14

 
Piłka do ćwiczeń się sprawdza dość uniwersalnie, może nawet ławeczkę zastąpić w niektórych przypadkach, jak masz mało miejsca.

miga

Posty: 7

 
Atlas do ćwiczeń jest tak naprawdę zbędny, bo przy dobrej technice większość zaawansowanych ćwiczeń można zrobić na ławeczce z hantlami.

Thaniell

Posty: 32

 
Obowiązkowo antypoślizgowa podłoga, jak planujesz trenować w domu, bo z tym naprawdę nie ma żartów. Do tego inwestycja w faktycznie sportowe obuwie, a nie ćwiczenia na boso.

Hhhhhh1

Posty: 21

 
Hantle to moim zdaniem numer jeden, a zamiast ławeczki wystarczy ci na początku taboret zwykły. Z czasem zobaczysz, co idealnie sprawdzi się w twoim planie treningowym.

vincek

Posty: 21

 
Teraz, jak idziesz na siłownię w dużym mieście około 18 to praktycznie nic nie zrobisz, bo wszystko zajęte, więc uważam, że pomysł na domową siłownię nie jest wcale taki głupi.

Gamess2

Posty: 26

 
Jak chcesz robić dobry postęp w domowych warunkach treningowych to proponuję dobrać kamizelkę treningową z obciążeniem https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/product/97,kamizelka-treningowa-z-obciazeniem-bushido-1-10-kg. Bardzo wygodny model i fajnie wygląda. Nakładam na podkoszulek i można spokojnie ćwiczyć, nic nie przeszkadza, ale na początku trochę dziwne uczucie. Kalistenika + dorzucasz regularnie obciążenia do kamizelki i masz super formę. Nie trzeba nawet z drogim sprzętem kombinować. Do aerobów to bieganie oczywiście, a jak wolisz w domu to jakiś orbiterek składany sobie dołóż.

Klarka34

Posty: 11

 
Prowadzę gminną, taką małą siłownię. Chodzi może 20-30 osób maksymalnie z miejscowości. Całe wyposażenie poszło przez markę K-Sport i gorąco polecam, bo podeszli profesjonalnie do obsługi. Otrzymałem sprzęt odpowiednio zabezpieczony przy transporcie. Nie zgłosiłem żadnej reklamacji. Praktycznie całą siłownię można wyposażyć.

ambrozy56

Posty: 9

 
Pogadaj też z klubami sportowymi w twojej okolicy, bo czasami można się wymienić sprzętem lub coś zgarnąć w niskiej cenie, jak wymieniają. U mnie taka strategia bardzo się opłaciła.

phonik

Posty: 21