picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Jakie marki sprzętu sportowego możecie z czystym sumieniem polecić do domowej, bardziej amatorskiej siłowni? Nie potrzebuję wielkiego zaplecza, ale czegoś po prostu trwałego, bo szczerze to nie chce mi się ciągle powtarzać podobnych zakupów.

HalskiPL

Posty: 3

 
Kupiłem sobie ciężary na nogi i robię na orbiterku zwykłym serie i widzę, że to się sprawdza. Większe spalanie kalorii zdecydowanie.

Kitas

Posty: 12

 
Siły w domu to raczej nie rozwiniesz, ale ogólnorozwojówka, jak najbardziej. Możesz się przejść też na siłownię. Zobacz, jaki układ jest, jakie ćwiczenia zastąpisz hantlami.

mati

Posty: 22

 
Bierz możliwie najbardziej elastyczny sprzęt, gdzie możesz zmienić szybko przeznaczenie, ewentualnie formę treningu.

Kitas

Posty: 4

 
Ze względów czasowych musiałem przejść na trening domowy. Uczy systematyczności, chociaż sam nie wiem, czy domowa siłownia jest lepsza od klasycznej.

Iunae_Milt

Posty: 12

 
Jak nie chcesz ryzykować kontuzji to według mnie drążek stacjonarny od nich https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_Drazki-treningowe-101.html. Mają popularny model za niecałe 3 stówy. Stawiasz po prostu w wolnym pomieszczeniu i robisz tricepsy, podchwyt, nachwytem. Stabilna struktura, regulowana. Jak ci się znudzi to po prostu wyniesiesz do piwnicy, albo komuś sprzedasz w bardzo zbliżonej cenie. U mnie drążek stacjonarny się bardzo sprawdził. Gadżet typowo gimnastyczny.

roudee

Posty: 5

 
Dobra mata na podłogę jest świetnym wyborem. Możesz też wypróbować piłki do fitness. Bardzo uniwersalne, jak połączysz z hantelkami. Ciekawy trening można zrobić.

vokalek

Posty: 12

 
Fajne wskazówki dotyczące rozbudowy domowej siłowni masz na blogu K-Sport. Ciekawa polska marka. Mam doświadczenie z ich poręczami to przyznam, że ryzyko kontuzji ograniczone do absolutnego minimum.

Tomcio

Posty: 13

 
Hantle i ćwiczenia z masą własnego ciała absolutnie wystarczą. Jak dodasz do tego rozciąganie to już w ogóle.

roudee

Posty: 23

 
Praktycznie zawsze jakieś rabaty dostaję na sprzęt sportowy, jak obiecam, że wystawię solidną recenzję. Warto porozmawiać, co się u kogo najlepiej sprzedaje i tak podejmować decyzje.

namok

Posty: 16