picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Bluzy sportowe

Bluzy sportowe

W jakim sklepie internetowym waszym zdaniem kobieta może się ubrać fajnie, na sportowo. Zależy mi na tym, aby ciuchy wykorzystywać przede wszystkim na treningu. Chodzę na modną siłownię warszawską (proszę bez negatywnych komentarzy) i zależy mi na podkreśleniu stylu :)

Klara323

Posty: 10

 
Ćwiczę w dłuższych skarpetkach kompresyjnych, w szortach dopasowanych do ciała i w koszulce bawełnianej. Całkiem nieźle się sprawdza, chociaż myślę nad tym, aby koszulkę zmienić po prostu na solidny stanik sportowy.

Wygodniś22

Posty: 14

 
Warto zwracać uwagę na skład odzieży sportowej. Bawełna minimum według nie 90%, poliester 10%. Taki układ mi najbardziej odpowiada, bo wtedy ubrania fajnie przylegają do ciała, a jednocześnie masz solidny poziom wentylacji i dość szybkie wysychanie.

23-Obert

Posty: 13

 
Najlepiej to brać ciuchy w komplecie, bo można wytargować spory rabat. Zauważyłam, że w modnym ubraniu sportowym ćwiczę znacznie intensywniej, bo chcę jeszcze lepiej wyglądać :)

Laleczk23

Posty: 23

 
Pół roku temu brałam udział w zawodach fitness. Przyznam, że miałam duży problem z wyborem ubrań, w których wystartuję. Ostatecznie wybrałam stanik sportowy i szorty w powiązanym graficznie stylu od sklepu gymhero.eu. Czułam się komfortowo. Bardzo dobrze wyszłam na zdjęciach z zawodów. Ubrania sportowe dla kobiet (typowo) dość trudno znaleźć, a ten sklep ma właśnie taką specjalizację, więc moim zdaniem warto wykorzystać. Piszę na bazie dość sporego doświadczenia.

Snaco

Posty: 20

 
Na siłownię bierz bawełnę, bo nie zgrzejesz się w niej. W koszulkach poliestrowych kiedyś chodziłam na treningi to ledwie wychodziłam, tak mnie grzało.

beata77

Posty: 14

 
A ja bym zwróciła uwagę przede wszystkim na lekkość odzieży sportowej. Na zasadzie lekkości dobieram rozwiązania treningowe i to się zawsze sprawdza przy wygodzie wykonywania ćwiczeń.

yetisize

Posty: 23

 
Wyłącznie odzież sportowa od producenta, bo przynajmniej masz pewność, że ktoś ci dobrze doradzi.

syrena88

Posty: 6