picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Zlecę komuś zaprojektowanie odzieży denim ?

Zlecę komuś zaprojektowanie odzieży denim ?

Jak ktoś zajmuje się projektowaniem odzieży casual, proszę o kontakt. Mam działalność produkcyjną, szukam partnerów, którzy pomogliby mi wykreować markę itd. tylko poważne oferty. Dziękuję za odpowiedzi.

HalskiPol

Posty: 14

 
Na początek były mniejsze wagi produkty, ale w końcu zdecydowaliśmy się na coś większego. Bez pomocy specjalisty przy projektowaniu kolekcji ubiorów nie dalibyśmy sobie rady. Do tego konieczna jest już konkretna wiedza. Woleliśmy udać się do fachowca, niż kombinować samemu.

alejaja

Posty: 13

 
Proszę ile można wskórać, jak ma się specjalistyczne wsparcie. Mnie też chyba taka usługa jak projektowanie odzieży casual by się przydała. Nie do końca wszystko potrafię :)

cinto

Posty: 18

 
Nasza firma potrzebowała skutecznej pomocy w kreacji marki modowej. Z własnego doświadczenia polecamy http://www.projectfashionlab.pl. To miejsce, gdzie zajmują się projektowaniem odzieży w Łodzi.

archel_@

Posty: 18

 
Zawsze jakoś wydawało mi się, że sama mogę zajmować się projektowaniem odzieży denim dla swojej firmy, ale jak zobaczyłam propozycje specjalistów, to podjęłam decyzję, że spróbuję może w ten sposób.

Kidi

Posty: 23

 
Przygotowanie kolekcji nie jest prostą sprawą. Tu potrzebni są fachowcy :) Nam zależało na projektowaniu odzieży denim, taką mamy branżę, z tego słyniemy, a pomysły po prostu nam się skończyły :) Szukaliśmy ofert projektantów, trafiliśmy również na panią Joannę i udało się tak, jak chcieliśmy.

Hhhhhh1

Posty: 21

 
Dla firm produkcyjnych odzieży to chyba najlepsze rozwiązanie. Nie da się robić wszystkiego samemu. Ja korzystam z pomocy przy projektowaniu ubiorów i wychodzę na tym bardzo dobrze :)

Pendrzec

Posty: 18

 
Do takiego zawodu trzeba mieć talent. Takich rzeczy nie da się tylko wyuczyć. Sama chciałam kiedyś zajmować się czymś takim jak projektowaniem kolekcji ubiorów. Nawet książki zakupiłam :) ale jednak okazało się, że to był tylko słomiany zapał, albo raczej mi nie wychodziło jakbym chciała. Dlatego dobrych projektantów traktuję z ogromnym szacunkiem.

warter88

Posty: 13