picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strój spiderman, jaki sklep ?

Strój spiderman, jaki sklep ?

Dość pilnie muszę kupić synkowi strój spidermana. Zależy mi na stroju porządnym, dobrej jakości, a nie po jednej zabawie do wyrzucenia. Polecacie jakiś sklep, może być nawet drogi, zależy mi tylko i wyłącznie na ekstra jakości:)

kryzys

Posty: 9

 
Dawniej nosiło się rzemień na ręce. A tu widać, że moda powraca. W sklepach z jubilerskich sporo jest takich bransoletek, nawet w połączeniu ze srebrem czy złotem. Świetnie to wygląda. A można kupić sobie sam rzemyk i przywieszkę, też fajnie to wygląda. Pasuje do wszystkiego. Nawet do eleganckich kreacji.

karmelaniolek

Posty: 29

 
Taki troszkę misz masz, lecz bardzo fajny sklep. Kupiłam u nich kolczyki srebrne i jestem zadowolona. Mam nadzieję, że i wam udadzą się zakupy. Atrakcyjne ceny, dobra jakość, polecam.

ZjadaczGłów

Posty: 18

 
Myślałam o stroju spiderman dla synka na zabawę sylwestrową, lecz nigdzie nie mogłam jakoś znaleźć takiego mniejszego rozmiaru. W końcu wypożyczyłam, lecz nie polecam wypożyczania, albowiem kosztuje tyle samo, co nowy kostium. Należałoby zadbać wcześniej kochane mamusie, albowiem na ostatnią chwilę wiem, że jest ciężko.

MaszWielkosc

Posty: 21

 
Właśnie zrobiłem pierwszy krok w stronę elegancji męskiej. Kupiłem szelki do spodni, a panie u mnie w pracy oniemiały z wrażenia. Nawet nie wiedziałem, że takie szeleczki tak mogą działać na kobiety. Taki ze mnie teraz makler jest:) Hehe

agapod17

Posty: 15

 
Dawniej nosiło się rzemień na ręce. A tu widać, że moda powraca. W sklepach z jubilerskich dużo jest takich bransoletek, nawet w połączeniu ze srebrem czy złotem. Świetnie to wygląda. A można nabyć sobie sam rzemyk i przywieszkę, też fajnie to wygląda. Pasuje do wszystkiego. Nawet do eleganckich kreacji.

amrmas22

Posty: 9

 
Mój syn nie chce chodzić w szelkach do spodni. Inne już podchody praktykowałam, ale nic to nie zaradziło. Dopóki się nie zbuntował spodnie trzymały mu się jak ulał. Jest szczupły, chodzi do przedszkola, więc pasek odpada, a szelki dawały radę:(

alibusia

Posty: 21

 
To nie jest typowy sklep z biżuterią, bowiem mają szeroki asortyment, niemniej jednak kolczyki srebrne godne polecenia http://www.matisklep.pl/pol_m_SREBRO_KOLCZYKI-164.html. Olbrzymi wybór dla wymagających kobitek.

derbuss4

Posty: 13

 
Nigdy nie zwracałam uwagi na to, które gumki do włosów kupuję i zakładam własnej córeczce, dopiero fryzjerka zwróciła mi spostrzeżenie, iż ma zniszczone włosy poprzez kiepskie gumki. Wszystkie recepturki wyrzuciłam, choć są kolorowe i ładne. Już widać poprawę. Patrzcie mamusie, co kupujecie swoim dzieciakom.

Lesny

Posty: 14

 
Niesłychanie spoko gumki do włosów. Mają znaczny wybór eleganckich gumek, a ja takie właśnie lubię. Do pracy zwykła gumka nie wypada, te są metalowe, ozdobne, pierwsza klasa. No i co najważniejsze tanio.

Spirek

Posty: 13