picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

sukienki na pierwszą komunię

sukienki na pierwszą komunię

Cześć wszystkim. Potrzebuję sukienki na pierwszą komunię dla córy. Gdzie mi uszyją coś eleganckiego na wymiar? Za wszelkie podpowiedzi serdeczne – senk ju!

englandrm

Posty: 5

 
Kiedyś szyto bardzo fajne kreacje dla pań. Teraz jak człowiek wejdzie do pierwszej lepszej galerii i sieciówki z ubraniami to te ubrania wyglądają jakby psu z pyska wyciągnięte, wymięte, bez kształtu, bez fasonu.

zoferek

Posty: 22

 
Każda kobieta może wyglądać dobrze w sukience , wszystko jest kwestią dopasowaną i dobrego uszycia sukni. Niestety to co sprzedają w sieciówkach to jest szyte dla modelek a nie dla zwykłych kobiet.

czartoryski56

Posty: 11

 
Kilka lat temu w świetnej kreacji podczas festiwalu w Opolu wystąpiła Kinga Preis. Od tamtej pory poluję na sukienkę podobnej do jej, ale nie mogę nigdzie znaleźć...help!

333_000

Posty: 8

 
Bardziej szałowych sukienek mają dużo w Isel Onir. Duża tutaj zasługa samych materiałów które zamawiają z Dubaju chociażby, ale też kroje i aplikacje mają niecodzienne. Nie jest to kolejny sklep z sukienkami w którym kupi się dokładnie to samo co w sieciówkach. Ich sukienki mają swoją duszę . Szczerze polecam dla dorosłych i dla dzieci. Sama tutaj zamawiałam suknię balową swojej najmłodszej córze. Zdjęcia sukni można sprawdzić u nich na fb – facebook.com/IselOnir-875955792589761.

damer56

Posty: 7

 
Sukienek to trochę w garderobie mam. Wiadomo jak to jest, kupuje się konkretną kreację na konkretne wyjście, a potem już drugi raz się jej nie zakłada. Tak już mam i koniec. Dlatego kolekcja jest dość duża. Mąż się na to denerwuje regularnie. :P

Realeczek2

Posty: 10

 
Zawsze mam duzy problem z dopasowaniem sukienki na wesele. A ostatnio jest jakaś kumulacja u mnie w rodzinie, dostałam już trzy zaproszenia na ten rok na trzy różne śluby..

icee

Posty: 21

 
Kiedyś w bloku mieliśmy panią Stasię która miała talent do szycia różnych rzeczy, w tym sukienek. Robiła prawdziwe cuda i gdyby doczekała tych internetowych czasów to pewnie byśmy jej założyli jakiś profil w social mediach, żeby mogła się pochwalić swoimi dziełami.

masz45

Posty: 11