picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

kursy programowania dla młodzieży Opole, oferta

kursy programowania dla młodzieży Opole, oferta

Czy pożądane byłoby wybierać doświadczone programowanie dla dzieci i czy one coś z tego zapamiętają na przyszłość?

gancarczyk67

Posty: 1

 
Dla mnie kursy programowania dla dzieci takie jak podstawy tworzenia gier przy użyciu interesujących programów to super sprawa. Dziecko, mimo iż ma osiem lat wiele się nauczyło, zatem według mnie wreszcie Zielona Góra ma szkołę, do jakiej warto zapisać dziecko. Przerosło to moje najśmielsze oczekiwania.

łooho22

Posty: 8

 
Długo myśleliśmy czy informatyka dla młodzieży ma sens, bo mają to w szkole, a po co dodatkowe zajęcia? Myliliśmy się, bo prywatne kursy to jednak jest to.

Kitas

Posty: 6

 
Wybrałem dla syna zajęcia pozalekcyjne dla dzieci oferowane przez firmę https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl i oboje jesteśmy zadowoleni. Najpierw był w grupie 7-9 lat, ale już przeszedł do grupy 10-12. Na pewno zostaniemy tutaj aż do osiemnastego roku życia, bo jego wiedza z programowania jest coraz większa.

serbus_pp

Posty: 11

 
Myślałem, że nauka programowania dla dzieci to siedzenie i granie w gry, a okazało się, że oni sami te gry tworzą. To proste gry, ale przecież moje dziecko ma siedem lat i dla niego nawet coś takiego to wielki sukces i wielka radość. Taka nauka przyniesie dla niego wiele dobrego, mogę polecić to innym.

phonik

Posty: 11

 
Dla mnie kursy programowania dla dzieci takie jak podstawy tworzenia gier przy użyciu ciekawych programów to super sprawa. Dziecko, mimo że ma osiem lat wiele się nauczyło, dlatego według mnie wreszcie Zielona Góra ma szkołę, do której warto zapisać dziecko. Przerosło to moje najśmielsze oczekiwania.

Jasiaaa

Posty: 21

 
Szukaliśmy, które zajęcia dodatkowe dla młodzieży i na szczęście trafiła nam się szkoła programowania, jaka jest w stanie dać synowi to, czym się interesuje.

dzaman

Posty: 22

 
Nasze dzieci wybrały kursy programowania. Dla nich taka nauka programowania dla młodzieży to przyjemność, albowiem są tym mocno zainteresowani, innym też to polecamy.

AAA333

Posty: 14

 
Wybrałem profesjonalne zajęcia dodatkowe dla dzieci, a dokładnie kurs Przygody z programowaniem. Mały nauczył się kodu Piraci, Kolorowe jabłka w labiryncie i wielu innych. Kurs to czternaście spotkań i na każde z nich szedł chętnie. Nie ma się, co dziwić to jest to, czym jest zainteresowany, polecam wszystkim.

andzelikk

Posty: 5

 
Syn osiemnaście lat mówi, że chce na kurs programowania. Nagle informatyka dla młodzieży stała się dla niego atrakcyjna. Dziwne, ale cieszę się, że mogę go zapisać do szkoły, która jest bardzo dobrze przygotowana i ma ofertę, która mnie i synowi pasuje.

korasek

Posty: 4