picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

programowanie dla dzieci Toruń, kogo polecicie?

programowanie dla dzieci Toruń, kogo polecicie?

Witam serdecznie :) Mam pytanie związane z programowaniem dla dzieci. Chodzi mi o jakieś polecane kursy w Szczecinie. Znacie?

serumP007

Posty: 3

 
https://www.giganciprogramowania.edu.pl to link do świetnej szkoły kodowania w Bydgoszczy. Mam na myśli efekty nauki, poziom i doskonałą zabawę. Polecam, bo sam jestem pod wrażeniem, że syn tak chętnie uczestniczy w kursach programowania dla dzieci.

limonko4

Posty: 16

 
Nie do końca jestem pewien, czy Ola poradzi sobie na takich zajęciach. Mam nadzieję, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Muszę zorientować się, gdzie oferują najtańsze programowanie dla dzieci w Kielcach. Podobno są też kursy wakacyjne połączone z jakimś wyjazdem. Niezła frajda dla dziecka :D

frunter45

Posty: 15

 
No to mam odpowiedź. Widzę, iż dużo rodziców szuka lekcji programowania dla dzieci. Nie jesteśmy sami. Jak coś konkretnego pojawi się w Szczecinie na pewno skorzystamy. Pozdrawiam.

codePerformance

Posty: 12

 
O takich kursach programowania dla dzieci myśleliśmy z mężem już w zeszłym roku. Natalka była jednak za mała. Teraz ma 7 lat i na pewno sobie poradzi. Zapiszemy ją w Lublinie, bo tu funkcjonuje świetna sprawdzona szkoła.

labuh

Posty: 11

 
Przeglądam oferty z Torunia i też widzę, że jest kilka ciekawych placówek. Oferują naukę programowania dla dzieci w kilku grupach wiekowych, nawet dla tych najmłodszych. Ciekawa jestem, czy to nie za wcześnie. Może się mylę. Jak coś, to piszcie, polecajcie i opiniujcie :)

1adversary

Posty: 21

 
U nas w Kielcach też jest. Osobiście jestem zadowolona, iż córka podjęła naukę programowania dla dzieci. Widzę, iż to doskonała impreza, jakiej trudno odmówić maluchowi. Poza tym widzę też efekty jej pracy. Jestem dumna z gry komputerowej, którą stworzyła.

klakla09

Posty: 13

 
Polecam działać z marszu :D Ja zapisałam Julię i jest zadowolona. Co więcej, zobaczyłam, że po nauce programowania dla dzieci prościej jej idzie z matematyką. Jak jesteś z Kielc lub okolic, to trafisz na dobrą szkołę.

Iunae_Milt

Posty: 13