picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

matematyka rozszerzona zadania maturalne, proszę o pomoc

matematyka rozszerzona zadania maturalne, proszę o pomoc

Napiszcie, w jaki sposób uczycie się na maturę podstawową z matematyki? To moja pięta achillesowa. Polecacie jakiś portal z zadaniami?

czesłaaaw

Posty: 6

 
O to jestem z tobą, bowiem teraz też się jeszcze nie uczę ;) i mam nadzieję, że zdążę. Ale to prawda, że przydałyby się jakieś ciekawe zadania maturalne z matematyki z rozwiązaniami.

dof77

Posty: 16

 
Ale matura rozszerzona z matematyki już nie :D Wiem, że jest ciężko, no ale mam umysł typowo matematyczny, więc nie mam jakby innego wyjścia, jak wybrać matę. Swoją drogą może znacie jakieś fajne kursy online. Byleby nie były drogie, a najlepiej bezpłatne. Czekam.

PawełPw

Posty: 27

 
A może jakieś kursy online z matematyki? Do matury trzeba się przygotować. Inaczej być nie może ;) Z których materiałów korzystacie? Może jakieś książki, stronki, serwisy? Boję się, że nie zdążę powtórzyć wszystkich tematów. Chciałbym zacząć jak najwcześniej według jakiegoś konkretnego planu.

Marioleczka

Posty: 9

 
Jak chcesz powtórzyć matematykę i szukasz zadań maturalnych z rozwiązaniami, to polecam ten serwis http://www.zadaniazmatmy.pl. Mega rzetelna pomoc. Sama korzystałam i dzięki tej pomocy powtórzyłam wszystkie ważne zagadnienia oraz dowiedziałam się mnóstwa ciekawostek.

irecki67

Posty: 12

 
Ja bym tak nie demonizowała tej sprawy. Jak odpowiedni wcześnie zaczniesz się przygotowywać, na pewno zdasz. Zacznij powtórzenia od tego, z czym masz największy problem. Matura podstawowa z matematyki nie jest trudna ;)

QQrydza

Posty: 7

 
Matura rozszerzona z matematyki. Kto pisze? Czego się boicie najbardziej? Może korzystacie z jakiegoś fajnego serwisu. Dużo jest ciekawych stron i trudno ogarnąć, który będzie najlepszy. Chciałabym już oprzeć się na jednej sprawdzonej pomocy i zadaniach prawidłowo rozwiązanych.

stopiw7

Posty: 16

 
Za niezwykle się przejmuję. Gdy tylko zapominam o stresie, to nawet fakt, że piszę maturę rozszerzoną z matematyki jakoś tam mi umyka. Jak u was z obawami i nauką?

Black_Riot

Posty: 11

 
Matura rozszerzona z matematyki. Kto pisze? Czego się boicie najbardziej? Może korzystacie z jakiegoś fajnego serwisu. Mnóstwo jest ciekawych stron i trudno ogarnąć, który będzie najlepszy. Chciałabym już oprzeć się na jednej sprawdzonej pomocy i zadaniach prawidłowo rozwiązanych.

Grabow12

Posty: 9

 
Zadania maturalne z matematyki można odnaleźć na różnych stronach. Kiepsko jest z bazą wraz z rozwiązaniami i rzetelnymi objaśnieniami. Poszukuję właśnie wyłącznie czegoś takiego.

Tomcio

Posty: 10