picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

nauka języka angielskiego

nauka języka angielskiego

Czy korepetycjami z angielskiego udało wam się podnieść poziom i z kim w Łodzi w ogóle warto rozmawiać?

pawel253

Posty: 4

 
Warto też, aby uczeń proponował swoje lekcje, tematy. Bardzo się sprawdza i zawsze jakaś inspiracja dla lektora.

derbuś_22

Posty: 6

 
Test kwalifikacyjny przede wszystkim i warto określić faktyczny poziom znajomości języka. Na wszelki wypadek można oczywiście przejrzeć materiał z niższych poziomów, aby mieć poczucie, że niczego się nie omija.

Lupusx

Posty: 5

 
Grupową naukę przerabiałem i nie jest nigdy tak efektywna, jak spotkania indywidualne, w cztery oczy z dobrym lektorem.

dzaman

Posty: 11

 
W pakietach korepetycje zawsze wychodzą taniej, więc warto się decydować na nieco dłuższą współpracę.

Bączeak

Posty: 7

 
W Łodzi lepszych i tańszych korepetycji z angielskiego nie znajdziesz tomedo.pl. Według mnie optymalne rozwiązanie. Mój syn miał i ten materiał, z którym miał problemy obecnie wzorowo. Pod egzamin gimnazjalny. Na nic nie naciskałem, tylko próbowałem go zmotywować i lektor okazał się najlepszym rozwiązaniem.

HalskiPol

Posty: 6

 
Ci, którzy zaczynają wcześniej korepetycje mają największe szanse na sukces zawodowy i faktyczne mówienie w języku obcym. To się sprawdza w każdym przypadku.

jarusiek

Posty: 9

 
Niby korepetycje online spoko, ale tak naprawdę nudzisz się przy nich, tracisz czas, nie robisz wszystkiego na 100%, a z lektorem już tak.

czesławw45

Posty: 3

 
Szczególnie introwertyk wykorzysta indywidualne korepetycje z angielskiego. Można się przełamać w ulubionych tematach, dopasować strukturę zajęć, tłumaczyć razem ulubione artykuły.

Gosienka54

Posty: 11

 
Te osoby, które odniosły sukces w angielskim to zawsze chodziły na korepetycje i przełamywały barierę mówienia. To najważniejsza sprawa, a nie ciągłe walenie gramatyki. To się nie sprawdza.

Grabow12

Posty: 8