picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

szkoła programowania, oferta ?

szkoła programowania, oferta ?

Witam. Szukam jakichś ciekawych zajęć pozalekcyjnych dla syna. Może coś polecacie konkretnego? :)

Tomcio

Posty: 5

 
Tutaj macie znakomite zakłady z programowania https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Moje dzieci niesłychanie chętnie uczestniczą w tych lekcjach. Jest wiele nauki, lecz poprzez zabawę, wobec tego nie muszę ich namawiać :) Polecam również z uwagi na korzystną cenę.

tadekw7

Posty: 22

 
Warto dokładnie przyjrzeć się zajęciom pozalekcyjnym dla młodzieży i wybrać dla nich coś, co rzeczywiście ich zainteresuje. Teraz programowanie stało się bardzo modne, ale również myślę, że to bardzo przydatna umiejętność.

stopiw7

Posty: 16

 
Jestem podobnego zdania, że zajęć dodatkowych dla młodzieży trzeba szukać poza szkołą publiczną. W tym miejscu nie można liczyć na coś atrakcyjnego. Nauczyciele muszą mieć wypełnione okienka i tyle ;)

Gość-007

Posty: 17

 
Jestem podobnego zdania, że zajęć dodatkowych dla młodzieży trzeba szukać poza szkołą publiczną. W tym miejscu nie można liczyć na coś atrakcyjnego. Nauczyciele muszą mieć wypełnione okienka i tyle ;)

juron

Posty: 6

 
Jak nie spróbujecie, to nie będziecie wiedzieli :) U mnie szkoła programowania synom bardzo się spodobała, a teraz najmłodsza córka prosi, żeby ją zapisać. Wszystko zależy też od konkretnych kursów, jak są prowadzone, jaka jest kadra. Ale na pewno warto spróbować.

zuziaai

Posty: 7

 
Na bank tego typu warsztaty z programowania są ciekawe. Sam w szkole interesowałem się tymi lekcjami, ale było ich oczywiście na otarcie łez. Teraz mam syna w wieku 6 lat i zastanawiam się nad kursami. Prywatnie oczywiście, ale nie wiem, czy dla takich maluchów znajdzie się coś odpowiedniego. Może coś polecacie dla takich młodszych dzieci?

Tomcio

Posty: 10

 
Przypatruję się paru kursom i myślę, iż to jednakże będą zajęcia dla dzieci z programowania, ponieważ wiele dobrego wnoszą. Mam syna i córkę i obojgu podoba się tworzenie gier, stron, więc pewnie będzie dobrze.

tomalix

Posty: 24