picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

układanie paneli wieliczka, opinie

układanie paneli wieliczka, opinie

Znacie kogoś dobrego od tapetowania w Myślenicach. Mogą być nawet okolice jak Wieliczka. Może się ktoś znajdzie. Zależy mi na jak najlepszym wykonaniu. Ma być na kilka lat i ładnie :D

kusiciel45

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o usługi malarskie w Myślenicach, to polecam tę firmę https://me-mo.pl/oferta.html. Są mega specjalistami. Wiele rzeczy mi doradzili i zatem jestem bardzo usatysfakcjonowany z ich usług. Kompleksowo. Całość remontu zrealizowana na czas. Szczerze polecam.

Black_Riot

Posty: 7

 
Najlepiej skontaktuj się z firmą i dopytaj o malowanie czy tam inną usługę, jakiej potrzebujesz. Tak tylko przeglądając oferty, niewiele będziesz wiedział. Też będę musiał odszukać jakiegoś usługodawcę z Myślenic lub Wieliczki. Aha no i nowe firmy wcale nie muszą oznaczać, że są złe. Dajmy im szanse, przecież nie pracują w nich kucharze ;)

ajhhopek

Posty: 28

 
Również uważam, iż lata nie wrócę ;), a właśnie wtedy mogłem myśleć o malowaniu i generalnym remoncie. Mnie nie jest spieszno :D Muszę pogadać z żoną, bo chyba zdajesz sobie sprawę, jak to jest z kobietami, gdy się na coś uprą. Powiem jej, iż na nieszczęście żadna firma remontowa z Myślenic nie ma wolnych terminów i musimy czekać :D

wigry00

Posty: 6

 
Coś w tym jest. Gdy x lat temu przyjechała do mnie do domu ekipa remontowa, to siedzieli ponad dwa tygodnie. Teraz uporali się z wykończeniem wnętrz w tydzień. Widzę postęp i profesjonalizm. Też się cieszę, że mamy takie usługi w Myślenicach.

Dyduszek22

Posty: 3

 
Nie orientuję się za bardzo, bo to nie mój region. Pamiętaj, żeby sprawdzić opinie o firmie. Najlepiej dokładnie zapoznać się, z kim masz do czynienia, a nawet sprawdzić jakieś przykładowe realizacje remontów w Myślenicach. Mam nadzieję, że znajdziesz fachowca. Dziś branża remontowa jest coraz lepsza, jeśli chodzi o specjalistów.

TomekK

Posty: 7

 
No dobra, ale które remonty polecacie. Gdy przyglądałem się ofertom w Myślenicach, to widzę, że mnóstwo jest nowych firm mnie zupełnie nieznanych. Mam obawy co do wyboru. Przeglądałem też oferty w Dobczycach i jakoś nic mnie nie zaciekawiło za niezwykle.

pawel253

Posty: 7

 
Nigdy nie korzystałem z usług remontowych. Raczej samemu działałem, niemniej jednak teraz widzę, iż na swoją niekorzyść. Najlepiej będzie, jak znajdę jakiegoś fachowca z Myślenic i w końcu będzie profesjonalnie.

ilonka56

Posty: 10