picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Dachy płaskie, proszę o pomoc ?

Dachy płaskie, proszę o pomoc ?

Czy jest tutaj ktoś kto stosował membrany płynne? Interesuje mnie przede wszystkim ile zajmuje pokrycie dachu tym produktem?

Mamuśka

Posty: 8

 
Jeśli interesują Cię dachy epdm to polecam Ci zamówienie ich w firmie: http://www.dachy-zrbzawadzki.pl/oferta-dachy-z-membran-epdm-pcv-pvc.html albowiem tworzy ona dachy tego typu będące rzeczywiście niesamowicie wysokiej jakości.

tomalix

Posty: 23

 
Osobiście we wszystkich swoich halach produkcyjnych posiadam dachy płaskie i jeżeli zamówisz je u profesjonalnej firmy to nie powinieneś mieć żadnych problemów. Nowe dachy tego typu są naprawdę wytrzymałe i nie ma mowy o jakichkolwiek przeciekach czy pęknięciach. Dlatego moim zdaniem jak najbardziej warto.

tereska

Posty: 15

 
Na Twoim miejscu nie obawiałbym się dachów płaskich bowiem dzięki nowoczesnym materiałom są one bardzo wytrzymałe i nie ma szanse aby uległy uszkodzeniu czy zawaliły się. Sam takowy posiadam i jestem bardzo usatysfakcjonowany.

czesikkkk78

Posty: 21

 
W mojej opinii nie ma sensu w Twojej sytuacji wymieniać dachu na całkowicie nowy. Przy takich uszkodzeniach zdecydowałbym się na jego naprawdę i zabezpieczenie go membranami płynnymi co pozytywnie wpłynie na jego trwałość i sprawi, że posłuży on jeszcze przez długi czas.

ciopix

Posty: 4

 
Jak najbardziej pożądane byłoby stosować na dachach membrany płynne bowiem dają one faktycznie niezwykle dużo a przy tym nie są wcale aż tak niezwykle kosztowne.

esdoen1

Posty: 11