picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

przygotowanie do druku, poszukuję

przygotowanie do druku, poszukuję

Chciałbym zacząć promować swoją firmę. Żąda mi materiały reklamowe z Lubina od firmy, która to stworzy. Mogą to być długopisy i takie tam.

Menene

Posty: 1

 
U mnie działała firma, jaka oferowała reklamę w Lubinie i rzeczywiście się na tym znali. Mieli pakiety do wyboru i rzeczywiście wcale to mnóstwo nie kosztował. Za kilkaset pln miałem logo i wiele przydatnych materiałów reklamowych.

Kitas

Posty: 6

 
Jeśli szukacie dobrej agencji reklamowej, która oferuje packaging i wiele innych to są tutaj https://www.raval.pl/packaging. Mają przygotowane pakiety dla zainteresowanych klientów. Są w tym bardzo dobrzy.

Nagórę44

Posty: 3

 
Według mnie niezmiernie konieczna jest identyfikacja firmy, bo w przeciwnym wypadku nie ma szans na zaistnienie. Logo, materiały reklamowe i sporo innych. Bez tego klient nie wie, iż istniejemy. Trzeba skontaktować się z agencją reklamową. Oni najlepiej wiedzą, czego nam potrzeba.

56_@qwer

Posty: 7

 
Korzystałem z oferty na oklejanie witryny w Lubinie i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Najpierw firma przygotowała projekt. Dopasowali wszystkie szczegóły do moich oczekiwań. Później zajęli się oklejaniem. Efekt utrzymuje się do obecnie, a zamówiłem oklejanie chyba z osiem miesięcy temu. To jest dobra forma reklamy.

Klara323

Posty: 3

 
My poza typową reklamową zamówiliśmy znakowaną odzież i teraz każdy pracownik wygląda jak żywa reklama. Na ubraniach letnich i zimowych jest logo i inne oznaczenia.

zoferek

Posty: 22

 
Mam kasetony z Lubina od jednej agencji. Wyglądają bardzo dobrze. Nawet klienci mówią, że dzięki temu lepiej jesteśmy widoczni. Dla mnie to była mała inwestycja, ale naprawdę udało mi się na tym bardzo dużo zyskać. Polecam taką formę reklamy swojej firmy.

iDoRy

Posty: 2

 
Mam kasetony z Lubina od jednej agencji. Wyglądają bardzo dobrze. Nawet klienci mówią, że dzięki temu lepiej jesteśmy widoczni. Dla mnie to była mała inwestycja, natomiast naprawdę udało mi się na tym bardzo dużo zyskać. Polecam taką formę reklamy własnej firmy.

Aniusiaaa1

Posty: 2